اعلام نرخ حق توقف کامیون های کشنده و تناژ اعتباری ناوگان کفی

در اقدامی به منظور بهبود شرایط کار برای رانندگان ناوگان حمل و نقل جاده‌ای، انجمن صنفی رانندگان وسایل نقلیه سنگین کالای شهرستان بندرعباس اعلانیه‌ای مهم منتشر کرد. این اعلان شامل تغییراتی در نرخ حق توقف کامیون‌های کشنده و همچنین افزایش تناژ اعتباری ناوگان کفی می‌باشد.

افزایش تناژ اعتباری ناوگان کفی

بر اساس اطلاعیه منتشر شده، از تاریخ ۲۱ بهمن ماه جاری، تناژ اعتباری ناوگان کفی از ۲۳ تن به ۲۴ تن افزایش یافته است. این تغییر به منظور ارتقای کارایی حمل و نقل کالا و پاسخگویی به نیازهای روز افزون صنعت حمل و نقل اعمال شده است.

اعلام نرخ حق توقف کامیون های کشنده و تناژ اعتباری ناوگان کفی2222
اعلام نرخ حق توقف کامیون های کشنده و تناژ اعتباری ناوگان کفی2222

تعیین نرخ‌های جدید حق توقف کامیون‌ها

در بخشی دیگر از این اعلان، نرخ‌های جدیدی برای حق توقف کامیون‌های کشنده در مکان‌های مختلف اعلام شده است. به طور مشخص، حق توقف در اسکله شهید رجایی پس از ۱۰ ساعت اول، به ازای هر ساعت ۱۵۰ هزار تومان و پس از ۴۸ ساعت به ازای هر ساعت ۱۸۰ هزار تومان تعیین شده است. این نرخ‌ها در راستای تسهیل فرآیندهای لجستیکی و ارائه خدمات مناسب‌تر به رانندگان تعیین گردیده‌اند.

نرخ‌های توقف در انبارهای بیرون از اسکله

همچنین، حق توقف کلیه کامیون‌های کشنده برای هر ساعت در انبارهای بیرون از اسکله ۱۰۰ هزار تومان، برای کامیون‌های تک و ۱۰ چرخ ۷۰ هزار تومان و برای کامیون‌های خاور و ۹۱۱ و غیره ۵۳ هزار تومان اعلام شده است. این تعرفه‌ها به منظور هموارسازی عملیات حمل و نقل و جلوگیری از تأخیرهای غیرضروری اعمال می‌شوند.

هدف از این تغییرات

این تغییرات با هدف افزایش رضایتمندی رانندگان، بهبود شرایط کاری آن‌ها و همچنین افزایش کارایی و بهره‌وری در عملیات حمل و نقل کالا در سراسر کشور اعمال شده‌اند. انجمن صنفی رانندگان با انتشار این اطلاعیه امیدوار است که زمینه‌ساز بهبود مستمر در صنعت حمل و نقل جاده‌ای باشد.

این اقدامات نشان‌دهنده تلاش‌های مستمر برای پاسخگویی به نیازهای صنعت حمل و نقل و ایجاد شرایطی مناسب برای فعالان این حوزه است. با اجرای این تغییرات، انتظار می‌رود که شاهد افزایش راندمان و بهره‌وری در ناوگان حمل و نقل جاده‌ای کشور باشیم.

 

 

با تشکر ، نوین بار 

 

خدمات نوین بار : اتوبار کامرانیه ، اتوبار اقدسیه ، اتوبار مینی سیتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *