کمربندی دماوند گره‌گشای ترافیک شرق تهران و عامل کاهش تصادفات

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از اجرای کمربندی دماوند خبر داد و گفت: این پروژه بار ترافیکی و تصادفات شرق استان را به شدت کاهش خواهد داد.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین جنتی در حاشیه بازدید از این پروژه اظهار داشت: کمربندی دماوند در دستور کار استان قرار دارد و مطالعات آن در حال انجام است.

وی با بیان اینکه هنوز تصمیم قطعی برای اجرای این پروژه اخذ نشده است، افزود: در حال حاضر در حال بررسی مسیرهای مختلف هستیم تا مسیری با کمترین معارض و هزینه و همچنین زمان اجرای کمتر انتخاب شود.

جنتی خاطرنشان کرد: هدف از اجرای این پروژه، پوشش ترافیک ولیران، اصطلک و مهک در شهرستان دماوند و همچنین دسترسی به جاده فیروزکوه با کمترین هزینه ممکن است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با اشاره به اینکه ارزش زمین در منطقه دماوند به دلیل ساخت و سازهای صورت گرفته و وضعیت خاص توپوگرافی بالاست، گفت: برای اجرای این پروژه نیاز به مطالعه دقیق‌تری داریم.

وی از بررسی چهار طرح مختلف برای کمربندی دماوند در جلسه‌ای با حضور مسئولان استانی و کشوری خبر داد و افزود: مطالعات تکمیلی و چشم‌انداز این طرح‌ها نیز در حال بررسی و تدقیق است.

جنتی در پایان تاکید کرد: از آغاز فعالیت دولت سیزدهم، پیگیر رفع مشکل ترافیک منطقه دماوند بوده‌ایم و تلاش می‌کنیم تا این پروژه در دولت سیزدهم به مرحله اجرا برسد و مشکل ترافیک و تصادفات در این منطقه حل شود.

با احترام ، نوین بار

خدمات نوین بار : قنات کوثر ؛ اتوبار مدائن ،اتوبار حکیمیه ، اتوبار تهران نو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *