تمامی محورهای مسدود شده بر اثر سیل در شمال کشور بازگشایی شد

باشگاه خبرنگاران جوان: مدیرکل تجهیزات سازمان راهداری اعلام کرد که تمامی محورهای شمالی، به ویژه در بخش‌های روستایی، که بر اثر سیل دچار انسداد شده بودند، ظرف 48 ساعت بازگشایی شدند.

جمشیدی با بیان اینکه محور فیروزکوه-قائم‌شهر که به دلیل سیل چند روز گذشته مسدود شده بود با کمک نیروهای راهداری ظرف مدت 48 ساعت بازگشایی شد، گفت: «با توجه به هشدارهای هواشناسی، نیروهای راهداری آمادگی لازم برای بروز سیل را داشتند. اما با توجه به بارش‌های سیل‌آسا در طول شب، برخی از محورهای این منطقه از جمله سوادکوه و محور فیروزکوه-قائم‌شهر به دلیل ریزش کوه مسدود شد.»

وی افزود: «نیروهای راهداری که بخشی از آنها از تهران اعزام شده بودند، ظرف مدت چند ساعت محورهایی را که بر اثر سیل و ریزش کوه مسدود شده بودند، بازگشایی کردند. در این عملیات از حدود 40 دستگاه ماشین‌آلات استفاده شد که تعدادی از آنها از تهران اعزام شده بودند.»

جمشیدی بیان کرد: «128 نیروی راهدار اقدام به آواربرداری از این محور کردند و در حال حاضر تمامی محورهای روستایی نیز بازگشایی شده‌اند. بخشی از محور فیروزکوه-قائم‌شهر که بخش آسفالتی آن آسیب دیده بود، در حال ترمیم است و هنوز خسارات آن برآورد نشده است.»

با احترام ، نوین بار

خدمات نوین بار : اتوبار گاندی ؛ اتوبار ملاصدرا ؛ اتوبار هروی ؛ اتوبار شیخ بهایی ؛ اتوبار ونک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *