اتوبار بلوار ارتش ( ارزان و فوری)

حمل و نقل اثاثیه در اتوبار بلوار ارتش 

 

خدمات اتوبار بلوار ارتش به صورت تخصصی برای انتقال اثاثیه و لوازم منزل در اختیار شما قرار میگیرد و جابجایی انواع اثاثیه منزل از تخصص های اتوبار بلوار ارتش نوین بار است . 

 

ما در خدمات اتوبار بلوار ارتش با ارزانترین قیمت و نرخ کرایه ، حمل و نقل اثاثیه منزل شما را انجام خواهیم داد که این موضوع شامل انتقال انواع قطعات سنگین ، بزرگ ، حساس و جعبه و ….. میباشد . 

 

اتوبار بلوار ارتش نوین بار با سالها تجربه در خصوص حمل و نقل تخصصی اثاثیه و خدمات اتوبار بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است. 

 

خدمات اتوبار بلوار ارتش برای اسباب کشی و انتقال بار و کالا به سایر مناطق تهران و یا کرج و سایر استان ها در اختیار شما قرار دارد . تنها کافیست با شماره های ما در تماس باشید و با ارزانترین نرخ کرایه خدمات مورد نیاز خود را در اختیار داشته باشید. 

 

در خدمات اتوبار ارتش ، به صورت همه روزه اتوبار اقدسیه و اتوبار آجودانیه با کمترین هزینه انجام خواهد شد . 

 

بسته بندی تخصصی و حرفه ای اتوبار بلوار ارتش 

از مهم‌ترین مراحلی که نیاز به دقت و تخصص بالا دارد، بسته بندی اصولی لوازم می‌باشد. شرکت اتوبار بلوار ارتش نوین بار نیز با در اختیار داشتن کارکنان آموزش دیده و متخصص و همچنین استفاده از تجهیزات مورد نیاز بسته بندی وسایل منزل مانند:

 1. کارتن‌های با کیفیت و بادوام
 2. جعبه های سه لایه و پنج لایه و رگال دار
 3. ضربه گیرها و نایلون های حباب دار
 4. انواع استرچ رپ، بابل رپ
 5. انواع چسب های مخصوص و سلفون
 6. لیبل های مخصوص برای دسته بندی

و انواع تجهیزات مختلف مورد نیاز بسته بندی دیگر، اقدام به بسته بندی وسایل ارزشمند و حساس منزل شما میکند. بدین ترتیب با استفاده از خدمات بسته بندی در باربری و اتوبار بلوار ارتش می توانید با خیالی آسوده و بدون هیچ نگرانی، کلیه اجناس و لوازم منزل خود را به محل مورد نظرتان منتقل و ارسال کنید و اصلا نگرانی بابت آسیب ها و خسارت های احتمالی در هنگام اثاث کشی و زمان حمل نقل وسایل تان نداشته نباشید.

اتوبار شهرک نفت نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام خواهد شد .

انواع خودروی باربری اتوبار بلوار ارتش 

در اتوبار بلوار ارتش نوین بار ، خدمات باربری و حمل و نقل اثاثیه منزل و انتقال کالاها مختلف با خودروهای باربری مختلفی انجام میشود . 

مهمترین خودروی باری در اتوبار بلوار ارتش ، کامیونت مسقف است که بهترین گزینه برای اسباب کشی های درون شهری است . اما در برخی موارد حجم اثاثیه و لوازم منزل شما کمتر از یک کامیونت است و نیاز به خودروهای کوچک تر دارید . 

در این موارد ، اتوبار بلوار ارتش از نیسان وانت استفاده می نماید که با ارزانترین نرخ کرایه اثاثیه و لوازم شما را بارگیری و منتقل می نماید . 

برای حمل و نقل کالاهای تجاری و صنعتی نیز اتوبار بلوار ارتش خدمات تخصصی ارائه می نماید که شامل باربری با کامیون و تریلی نیز میباشد . 

برای درخواست این خدمات از اتوبار بلوار ارتش می توانید با شماره های نوین بار در تماس باشید . 

اتوبار شهید محلاتی نیز با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد . 

اتوبار بلوار ارتش با کامیونت مسقف
اتوبار بلوار ارتش با کامیونت مسقف

اتوبار بلوار ارتش و ارسال محموله ها به شهرستان 

اتوبار بلوار ارتش تنها خدمات حمل و نقل را برای نقاط مختلف شهر تهران به شما عزیزان ارائه نمی نماید بلکه برای نقاط مختلف کشور نیز می توانید از اتوبار بلوار ارتش درخواست خدمات نمایید. 

ما برای ارسال اثاثیه و لوازم منزل شما در کمترین زمان ممکن بهترین و ارزانترین خدمات را در نظر گرفته ایم. 

برای ارسال اثاثیه به شهرستان ها ، خودروهای باربری ما با پوشش بیمه نامه و با بارنامه معتبر به محل بارگیری ارسال میشوند تا خیال شما آسوده باشد. 

اتوبار مینی سیتی نیز یکی از خدمات تخصصی و حرفه ای نوین بار است . ما با بهترین کیفیت آماده ارائه خدماتی سریع و تخصصی می باشیم . 

 

جابجایی اثاثیه سنگین در اتوبار بلوار ارتش 

اتوبار بلوار ارتش برای انتقال اثاثیه و لوازم سنگین شما نیز خدمات تخصصی ارائه می نماید . قطعاتی مانند یخچال ساید بای ساید ، گاوصندوق ، میز غذاخوری بزرگ و . . . . که نیاز به حمل فوق تخصصی دارند نیز توسط کارگران حرفه ای اتوبار بلوار ارتش انجام میشود . 

برای انتقال اینگونه قطعات ، معمولا نیاز به اقدامات خاصی است . 

گاوصندوق معمولا برای انتقال نیاز به چرخ دارد و از طریق پله ها منتقل میشود . یخچال ساید بای ساید نیز برای انتقال ایمن و صحیح نیاز به باز کردن درب ها دارد . 

به همین دلیل ، کارگران و متخصصین اتوبار بلوار ارتش آماده ارائه بهترین کیفیت خدمات به شما هستند. 

اتوبار سوهانک نیز در کمترین زمان انجام میشود و امکان انتقال کالاهای مختلف و یا اثاثیه شما با بهترین کیفیت انجام می شود .

تخصصیی ترین اثاث کشی از بلوار ارتش
تخصصیی ترین اثاث کشی از بلوار ارتش

عوامل موثر در نرخ کرایه اتوبار بلوار ارتش 

برای خدمات اتوبار بلوار ارتش ، نرخ کرایه بر اساس موارد زیادی مشخص میشود که همین موضوع سبب شده است که امکان ارائه نرخ نامه ای مشخص بسیار دشوار باشد . 

مهمترین موضوع که در هزینه اتوبار بلوار ارتش موثر است ، مدت زمان ارائه خدمات است . از آنجایی که هزینه های حمل و نقل بار توسط اتوبار بلوار ارتش بصورت ساعتی مشخص میشود ، هزینه ها ممکن است متفاوت باشند . 

علاوه بر این ، خودروی باربری مورد استفاده هم در هزینه های اتوبار بلوار ارتش موثر است. نیسان وانت ، خاور مسقف ، خاور روباز ، انواع کامیون ها و تریلی دارای  هزینه های متفاوتی هستند. 

یکی از مواردی که در هزینه های حمل موثر است ، تعداد کارگران مورد استفاده میباشد . 

علاوه بر این ، قطعات سنگین و بزرگ نیز دارای هزینه های جداگانه ای هستند.

مورد دیگری که در هزینه های اسباب کشی و اتوبار بلوار ارتش موثر است ، فاصله پیاده روی برای انتقال اثاثیه به داخل خودروی باری است.

اثاث کشی تخصصی در بلوار ارتش
اثاث کشی تخصصی در بلوار ارتش

برخی از ویژگی های اتوبار بلوار ارتش نوین بار 

همانطور که گفته شد ، اتوبار بلوار ارتش نوین بار دارای سابقه بسیار روشن و حرفه ای در ارائه خدمات اتوبار است و امکان انتقال همه نوع محموله و اثاثیه را برای شما فراهم می نماید . برخی از ویژگی های خدمات اتوبار بلوار ارتش نوین بار به صورت زیر می باشد : 

 

 • ارسال ماشین مخصوص باربری (وانت بار بلوار ارتش، نیسان بار بلوار ارتش) مسقف یا روباز و موکت کاری شده
 • انواع خودروی حمل بار با راننده خبره در زمینه رانندگی و دارای دانش کافی مسیرها
 • ارسال تجهیزات بسته بندی لوازم منزل با بهترین کیفیت
 • حمل و نقل و جابجایی جهیزیه عروس با سرویس ویژه
 • اعزام نیروی متخصص جهت بسته بندی حرفه ای اثاثیه با تمام لوازم مورد نیاز بسته بندی
 • ارسال بسته های مخصوص بسته بندی و حمل بار ویژه
 • اعزام نیروی حرفه ای و متخصص  باربری و بسته بندی

اتوبار بلوار ارتش نوین بار یکی از قدیمی ترین مجموعه های باربری است که با سالها تجربه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است . برای تجربه خدمات اتوبار بلوار ارتش با ارزانترین قیمت ، با مشاوران ما در تماس باشید. 

نیسان بار بلوار ارتش 

یکی از مهمترین خدمات اتوبار نوین بار در منطقه بلوار ارتش ، انتقال محموله ها با نیسان وانت است . در این خدمات ، همه روزه امکان انتقال کالاهای شما از بلوار ارتش یا سایر نقاط تهران به شهر ها و شهرستان های دیگر فراهم می باشد . 

اتوبار بلوار ارتش با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت آماده ارائه خدمات سریع و ارزان می باشد . شما می توانید با نازلترین تعرفه ها محموله های خود را بدون نگرانی به اتوبار بلوار ارتش آریا نوین بسپارید . 

برای نیسان وانت نیز از بهترین و کاملترین بیمه نامه استفاده می شود . 

نیسان بار بلوار ارتش
نیسان بار بلوار ارتش

استفاده از بیمه نامه در اتوبار بلوار ارتش 

برای خدمات حمل و نقل بار و کالا در منطقه بلوار ارتش ، خدمات آریا نوین به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار میگیرد . 

اتوبار بلوار ارتش تا 100 میلیون تومان بیمه نامه کامل در اختیار شما قرار میدهد و اثاثیه و لوازم منزل یا کالاهای تجاری و صنعتی به صورت کامل تحت پوشش قرار می گیرند.

برای خدمات اتوبار بلوار ارتش ، همه خسارات ممکن مانند شکستگی ، آتش سوزی ، سرقت و . . . . تحت پوشش قرار می گیرند. 

مشاوره تخصصی برای اتوبار بلوار ارتش 

یکی از ویژگی های اتوبار بلوار ارتش نوین بار ، ارائه مشاوره تخصصی برای حمل و نقل محموله های مختلف شما می باشد . این مشاوره سبب میشود تا قبل از ارسال محموله ها ابتدا از هزینه های نهایی آن مطلع شوید و در نهایت با انتخاب تعداد کارگر مناسب در اسرع وقت اثاثیه شما منتقل شود . 

اتوبار بلوار ارتش در بصورت تلفنی در اسرع وقت بهترین و حرفه ای ترین مشاوره را به شما عزیزان ارائه می نماید تا محموله های خود را با کمترین هزینه منتقل نمایید. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *