اتوبار نارمک | اتوبار فوری و حرفه ای

حمل و نقل اثاثیه در اتوبار نارمک 

 

خدمات اتوبار نارمک به صورت تخصصی برای انتقال اثاثیه و لوازم منزل در اختیار شما قرار میگیرد و جابجایی انواع اثاثیه منزل از تخصص های اتوبار نارمک نوین بار است . 

 

ما در خدمات اتوبار نارمک با ارزانترین قیمت و نرخ کرایه ، حمل و نقل اثاثیه منزل شما را انجام خواهیم داد که این موضوع شامل انتقال انواع قطعات سنگین ، بزرگ ، حساس و جعبه و ….. میباشد . 

 

اتوبار نارمک نوین بار با سالها تجربه در خصوص حمل و نقل تخصصی اثاثیه و خدمات اتوبار بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است. 

 

خدمات اتوبار نارمک برای اسباب کشی و انتقال بار و کالا به سایر مناطق تهران و یا کرج و سایر استان ها در اختیار شما قرار دارد . تنها کافیست با شماره های ما در تماس باشید و با ارزانترین نرخ کرایه خدمات مورد نیاز خود را در اختیار داشته باشید. 

علاوه بر اتوبار نارمک ، همه روزه و با کمترین هزینه اتوبار تهرانپارس نیز انجام خواهد شد و انتقال محموله های شما تحت پوشش بهترین بیمه نامه انجام میشود.

اتوبار در محدوده نارمک-min
اتوبار در محدوده نارمک-min

بسته بندی تخصصی و حرفه ای اتوبار نارمک 

از مهم‌ترین مراحلی که نیاز به دقت و تخصص بالا دارد، بسته بندی اصولی لوازم می‌باشد. شرکت اتوبار نارمک نوین بار نیز با در اختیار داشتن کارکنان آموزش دیده و متخصص و همچنین استفاده از تجهیزات مورد نیاز بسته بندی وسایل منزل مانند:

 1. کارتن‌های با کیفیت و بادوام
 2. جعبه های سه لایه و پنج لایه و رگال دار
 3. ضربه گیرها و نایلون های حباب دار
 4. انواع استرچ رپ، بابل رپ
 5. انواع چسب های مخصوص و سلفون
 6. لیبل های مخصوص برای دسته بندی

و انواع تجهیزات مختلف مورد نیاز بسته بندی دیگر، اقدام به بسته بندی وسایل ارزشمند و حساس منزل شما میکند. بدین ترتیب با استفاده از خدمات بسته بندی در باربری و اتوبار نارمک می توانید با خیالی آسوده و بدون هیچ نگرانی، کلیه اجناس و لوازم منزل خود را به محل مورد نظرتان منتقل و ارسال کنید و اصلا نگرانی بابت آسیب ها و خسارت های احتمالی در هنگام اثاث کشی و زمان حمل نقل وسایل تان نداشته نباشید.

علاوه بر نارمک ، خدمات اتوبار رسالت نیز با بهترین کیفیت انجام خواهد شد و محموله های مختلف و مخصوصا اثاثیه به سرعت بارگیری و منتقل می شوند.

انواع خودروی باربری اتوبار نارمک 

در اتوبار نارمک نوین بار ، خدمات باربری و حمل و نقل اثاثیه منزل و انتقال کالاها مختلف با خودروهای باربری مختلفی انجام میشود . 

مهمترین خودروی باری در اتوبار نارمک ، کامیونت مسقف است که بهترین گزینه برای اسباب کشی های درون شهری است . اما در برخی موارد حجم اثاثیه و لوازم منزل شما کمتر از یک کامیونت است و نیاز به خودروهای کوچک تر دارید . 

در این موارد ، اتوبار نارمک از نیسان وانت استفاده می نماید که با ارزانترین نرخ کرایه اثاثیه و لوازم شما را بارگیری و منتقل می نماید . 

برای حمل و نقل کالاهای تجاری و صنعتی نیز اتوبار نارمک خدمات تخصصی ارائه می نماید که شامل باربری با کامیون و تریلی نیز میباشد . 

برای درخواست این خدمات از اتوبار نارمک می توانید با شماره های نوین بار در تماس باشید . 

حرفه ای ترین اتوبار جلفا با بهترین کیفیت و با ارزانترین تعرفه های باربری انجام خواهد شد .

ایسوزو مسقف برای اتوبار نارمک-min
ایسوزو مسقف برای اتوبار نارمک-min

اتوبار نارمک و ارسال محموله ها به شهرستان 

اتوبار نارمک تنها خدمات حمل و نقل را برای نقاط مختلف شهر تهران به شما عزیزان ارائه نمی نماید بلکه برای نقاط مختلف کشور نیز می توانید از اتوبار نارمک درخواست خدمات نمایید. 

ما برای ارسال اثاثیه و لوازم منزل شما در کمترین زمان ممکن بهترین و ارزانترین خدمات را در نظر گرفته ایم. 

برای ارسال اثاثیه به شهرستان ها ، خودروهای باربری ما با پوشش بیمه نامه و با بارنامه معتبر به محل بارگیری ارسال میشوند تا خیال شما آسوده باشد. 

برای اتوبار ونک نیز می توانید از طریق شماره های آریا نوین بهترین و ارزانترین خدمات را ثبت سفارش کنید .

جابجایی اثاثیه سنگین در اتوبار نارمک 

اتوبار نارمک برای انتقال اثاثیه و لوازم سنگین شما نیز خدمات تخصصی ارائه می نماید . قطعاتی مانند یخچال ساید بای ساید ، گاوصندوق ، میز غذاخوری بزرگ و . . . . که نیاز به حمل فوق تخصصی دارند نیز توسط کارگران حرفه ای اتوبار نارمک انجام میشود . 

برای انتقال اینگونه قطعات ، معمولا نیاز به اقدامات خاصی است . 

گاوصندوق معمولا برای انتقال نیاز به چرخ دارد و از طریق پله ها منتقل میشود . یخچال ساید بای ساید نیز برای انتقال ایمن و صحیح نیاز به باز کردن درب ها دارد . 

به همین دلیل ، کارگران و متخصصین اتوبار نارمک آماده ارائه بهترین کیفیت خدمات به شما هستند. 

برای خدمات اتوبار نیاوران نیز می توانید از طریق شماره های آریا نوین ثبت سفارش خدمات اثاث کشی را انجام دهد .

ارسال اثاث و لوازم خانه از نارمک
ارسال اثاث و لوازم خانه از نارمک

عوامل موثر در نرخ کرایه اتوبار نارمک 

برای خدمات اتوبار نارمک ، نرخ کرایه بر اساس موارد زیادی مشخص میشود که همین موضوع سبب شده است که امکان ارائه نرخ نامه ای مشخص بسیار دشوار باشد . 

مهمترین موضوع که در هزینه اتوبار نارمک موثر است ، مدت زمان ارائه خدمات است . از آنجایی که هزینه های حمل و نقل بار توسط اتوبار نارمک بصورت ساعتی مشخص میشود ، هزینه ها ممکن است متفاوت باشند . 

علاوه بر این ، خودروی باربری مورد استفاده هم در هزینه های اتوبار نارمک موثر است. نیسان وانت ، خاور مسقف ، خاور روباز ، انواع کامیون ها و تریلی دارای  هزینه های متفاوتی هستند. 

یکی از مواردی که در هزینه های حمل موثر است ، تعداد کارگران مورد استفاده میباشد . 

علاوه بر این ، قطعات سنگین و بزرگ نیز دارای هزینه های جداگانه ای هستند.

مورد دیگری که در هزینه های اسباب کشی و اتوبار نارمک موثر است ، فاصله پیاده روی برای انتقال اثاثیه به داخل خودروی باری است.

اتوبار هروی نیز یکی از خدماتی است که تیم متخصص آریا نوین با یک تماس تلفنی انجام خواهد داد .

برخی از ویژگی های اتوبار نارمک نوین بار 

همانطور که گفته شد ، اتوبار نارمک نوین بار دارای سابقه بسیار روشن و حرفه ای در ارائه خدمات اتوبار است و امکان انتقال همه نوع محموله و اثاثیه را برای شما فراهم می نماید . برخی از ویژگی های خدمات اتوبار نارمک نوین بار به صورت زیر می باشد : 

 

 • ارسال ماشین مخصوص باربری (وانت بار نارمک، نیسان بار نارمک) مسقف یا روباز و موکت کاری شده
 • انواع خودروی حمل بار با راننده خبره در زمینه رانندگی و دارای دانش کافی مسیرها
 • ارسال تجهیزات بسته بندی لوازم منزل با بهترین کیفیت
 • حمل و نقل و جابجایی جهیزیه عروس با سرویس ویژه
 • اعزام نیروی متخصص جهت بسته بندی حرفه ای اثاثیه با تمام لوازم مورد نیاز بسته بندی
 • ارسال بسته های مخصوص بسته بندی و حمل بار ویژه
 • اعزام نیروی حرفه ای و متخصص  باربری و بسته بندی

اتوبار نارمک نوین بار یکی از قدیمی ترین مجموعه های باربری است که با سالها تجربه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است . برای تجربه خدمات اتوبار نارمک با ارزانترین قیمت ، با مشاوران ما در تماس باشید. 

نیسان بار نارمک 

یکی از مهمترین خدمات اتوبار نوین بار در منطقه نارمک ، انتقال محموله ها با نیسان وانت است . در این خدمات ، همه روزه امکان انتقال کالاهای شما از نارمک یا سایر نقاط تهران به شهر ها و شهرستان های دیگر فراهم می باشد . 

اتوبار نارمک با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت آماده ارائه خدمات سریع و ارزان می باشد . شما می توانید با نازلترین تعرفه ها محموله های خود را بدون نگرانی به اتوبار نارمک آریا نوین بسپارید . 

برای نیسان وانت نیز از بهترین و کاملترین بیمه نامه استفاده می شود . 

نیسان بار در نارمک
نیسان بار در نارمک

رانندگان آریا نوین همگی دارای کارت سلامت هستند و شما می توانید با خیال آسوده به ایشان اعتماد کنید . 

استفاده از بیمه نامه در اتوبار نارمک 

برای خدمات حمل و نقل بار و کالا در منطقه نارمک ، خدمات آریا نوین به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار میگیرد . 

اتوبار نارمک تا 100 میلیون تومان بیمه نامه کامل در اختیار شما قرار میدهد و اثاثیه و لوازم منزل یا کالاهای تجاری و صنعتی به صورت کامل تحت پوشش قرار می گیرند.

برای خدمات اتوبار نارمک ، همه خسارات ممکن مانند شکستگی ، آتش سوزی ، سرقت و . . . . تحت پوشش قرار می گیرند. 

 

مشاوره تخصصی برای اتوبار نارمک 

یکی از ویژگی های اتوبار نارمک نوین بار ، ارائه مشاوره تخصصی برای حمل و نقل محموله های مختلف شما می باشد . این مشاوره سبب میشود تا قبل از ارسال محموله ها ابتدا از هزینه های نهایی آن مطلع شوید و در نهایت با انتخاب تعداد کارگر مناسب در اسرع وقت اثاثیه شما منتقل شود . 

اتوبار نارمک در بصورت تلفنی در اسرع وقت بهترین و حرفه ای ترین مشاوره را به شما عزیزان ارائه می نماید تا محموله های خود را با کمترین هزینه منتقل نمایید. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *