اتوبار تهرانپارس ( ارزان + بیمه ) + مشاوره

حمل و نقل اثاثیه در اتوبار تهرانپارس 

خدمات اتوبار تهرانپارس به صورت تخصصی برای انتقال اثاثیه و لوازم منزل در اختیار شما قرار میگیرد و جابجایی انواع اثاثیه منزل از تخصص های اتوبار تهرانپارس نوین بار است . 

 

ما در خدمات اتوبار تهرانپارس با ارزانترین قیمت و نرخ کرایه ، حمل و نقل اثاثیه منزل شما را انجام خواهیم داد که این موضوع شامل انتقال انواع قطعات سنگین ، بزرگ ، حساس و جعبه و ….. میباشد . 

 

اتوبار تهرانپارس نوین بار با سالها تجربه در خصوص حمل و نقل تخصصی اثاثیه و خدمات اتوبار بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است. 

 

خدمات اتوبار تهرانپارس برای اسباب کشی و انتقال بار و کالا به سایر مناطق تهران و یا کرج و سایر استان ها در اختیار شما قرار دارد . تنها کافیست با شماره های ما در تماس باشید و با ارزانترین نرخ کرایه خدمات مورد نیاز خود را در اختیار داشته باشید. 

بهترین و تخصصی ترین خدمات اتوبار رسالت را نیز می توانید از طریق شماره های ما با کمترین هزینه ثبت سفارش کنید.

اتوبار محدوده تهرانپارس
اتوبار محدوده تهرانپارس

بسته بندی تخصصی و حرفه ای اتوبار تهرانپارس 

از مهم‌ترین مراحلی که نیاز به دقت و تخصص بالا دارد، بسته بندی اصولی لوازم می‌باشد. شرکت اتوبار تهرانپارس نوین بار نیز با در اختیار داشتن کارکنان آموزش دیده و متخصص و همچنین استفاده از تجهیزات مورد نیاز بسته بندی وسایل منزل مانند:

 1. کارتن‌های با کیفیت و بادوام
 2. جعبه های سه لایه و پنج لایه و رگال دار
 3. ضربه گیرها و نایلون های حباب دار
 4. انواع استرچ رپ، بابل رپ
 5. انواع چسب های مخصوص و سلفون
 6. لیبل های مخصوص برای دسته بندی

و انواع تجهیزات مختلف مورد نیاز بسته بندی دیگر، اقدام به بسته بندی وسایل ارزشمند و حساس منزل شما میکند. بدین ترتیب با استفاده از خدمات بسته بندی در باربری و اتوبار تهرانپارس می توانید با خیالی آسوده و بدون هیچ نگرانی، کلیه اجناس و لوازم منزل خود را به محل مورد نظرتان منتقل و ارسال کنید و اصلا نگرانی بابت آسیب ها و خسارت های احتمالی در هنگام اثاث کشی و زمان حمل نقل وسایل تان نداشته نباشید.

علاوه بر اتوبار تهرانپارس ، همه روزه و با کمترین هزینه اتوبار لویزان نیز به شما عزیزان ارائه می شود.

انواع خودروی باربری اتوبار تهرانپارس 

در اتوبار تهرانپارس نوین بار ، خدمات باربری و حمل و نقل اثاثیه منزل و انتقال کالاها مختلف با خودروهای باربری مختلفی انجام میشود . 

مهمترین خودروی باری در اتوبار تهرانپارس ، کامیونت مسقف است که بهترین گزینه برای اسباب کشی های درون شهری است . اما در برخی موارد حجم اثاثیه و لوازم منزل شما کمتر از یک کامیونت است و نیاز به خودروهای کوچک تر دارید . 

در این موارد ، اتوبار تهرانپارس از نیسان وانت استفاده می نماید که با ارزانترین نرخ کرایه اثاثیه و لوازم شما را بارگیری و منتقل می نماید . 

برای حمل و نقل کالاهای تجاری و صنعتی نیز اتوبار تهرانپارس خدمات تخصصی ارائه می نماید که شامل باربری با کامیون و تریلی نیز میباشد . 

برای درخواست این خدمات از اتوبار تهرانپارس می توانید با شماره های نوین بار در تماس باشید . 

بهترین و ارزانترین تعرفه ها برای اتوبار حسین آباد نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد.

اتوبار با کامیونت مسقف
اتوبار با کامیونت مسقف

اتوبار تهرانپارس و ارسال محموله ها به شهرستان 

اتوبار تهرانپارس تنها خدمات حمل و نقل را برای نقاط مختلف شهر تهران به شما عزیزان ارائه نمی نماید بلکه برای نقاط مختلف کشور نیز می توانید از اتوبار تهرانپارس درخواست خدمات نمایید. 

ما برای ارسال اثاثیه و لوازم منزل شما در کمترین زمان ممکن بهترین و ارزانترین خدمات را در نظر گرفته ایم. 

برای ارسال اثاثیه به شهرستان ها ، خودروهای باربری ما با پوشش بیمه نامه و با بارنامه معتبر به محل بارگیری ارسال میشوند تا خیال شما آسوده باشد. 

تیم حرفه ای آریا نوین برای اتوبار پاسداران نیز بهترین و حرفه ای ترین خدمات را با ارزانترین تعرفه ها در اختیار شما قرار خواهد داد.

جابجایی اثاثیه سنگین در اتوبار تهرانپارس 

اتوبار تهرانپارس برای انتقال اثاثیه و لوازم سنگین شما نیز خدمات تخصصی ارائه می نماید . قطعاتی مانند یخچال ساید بای ساید ، گاوصندوق ، میز غذاخوری بزرگ و . . . . که نیاز به حمل فوق تخصصی دارند نیز توسط کارگران حرفه ای اتوبار تهرانپارس انجام میشود . 

برای انتقال اینگونه قطعات ، معمولا نیاز به اقدامات خاصی است . 

گاوصندوق معمولا برای انتقال نیاز به چرخ دارد و از طریق پله ها منتقل میشود . یخچال ساید بای ساید نیز برای انتقال ایمن و صحیح نیاز به باز کردن درب ها دارد . 

به همین دلیل ، کارگران و متخصصین اتوبار تهرانپارس آماده ارائه بهترین کیفیت خدمات به شما هستند. 

برای اتوبار هروی نیز می توانید از طریق شماره های آریا نوین خدمات مورد نیاز خود را ثبت سفارش نمایید . کالاهای خود را از این طریق منتقل نمایید.

اتوبار مخصوص اثاث کشی در تهرانپارس
اتوبار مخصوص اثاث کشی در تهرانپارس

عوامل موثر در نرخ کرایه اتوبار تهرانپارس 

برای خدمات اتوبار تهرانپارس ، نرخ کرایه بر اساس موارد زیادی مشخص میشود که همین موضوع سبب شده است که امکان ارائه نرخ نامه ای مشخص بسیار دشوار باشد . 

مهمترین موضوع که در هزینه اتوبار تهرانپارس موثر است ، مدت زمان ارائه خدمات است . از آنجایی که هزینه های حمل و نقل بار توسط اتوبار تهرانپارس بصورت ساعتی مشخص میشود ، هزینه ها ممکن است متفاوت باشند . 

علاوه بر این ، خودروی باربری مورد استفاده هم در هزینه های اتوبار تهرانپارس موثر است. نیسان وانت ، خاور مسقف ، خاور روباز ، انواع کامیون ها و تریلی دارای  هزینه های متفاوتی هستند. 

یکی از مواردی که در هزینه های حمل موثر است ، تعداد کارگران مورد استفاده میباشد . 

علاوه بر این ، قطعات سنگین و بزرگ نیز دارای هزینه های جداگانه ای هستند.

مورد دیگری که در هزینه های اسباب کشی و اتوبار تهرانپارس موثر است ، فاصله پیاده روی برای انتقال اثاثیه به داخل خودروی باری است.

برای اتوبار سهروردی نیز می توانید از طریق شماره های آریا نوین ثبت سفارش خود را انجام دهید.

برخی از ویژگی های اتوبار تهرانپارس نوین بار 

همانطور که گفته شد ، اتوبار تهرانپارس نوین بار دارای سابقه بسیار روشن و حرفه ای در ارائه خدمات اتوبار است و امکان انتقال همه نوع محموله و اثاثیه را برای شما فراهم می نماید . برخی از ویژگی های خدمات اتوبار تهرانپارس نوین بار به صورت زیر می باشد : 

 

 • ارسال ماشین مخصوص باربری (وانت بار تهرانپارس، نیسان بار تهرانپارس) مسقف یا روباز و موکت کاری شده
 • انواع خودروی حمل بار با راننده خبره در زمینه رانندگی و دارای دانش کافی مسیرها
 • ارسال تجهیزات بسته بندی لوازم منزل با بهترین کیفیت
 • حمل و نقل و جابجایی جهیزیه عروس با سرویس ویژه
 • اعزام نیروی متخصص جهت بسته بندی حرفه ای اثاثیه با تمام لوازم مورد نیاز بسته بندی
 • ارسال بسته های مخصوص بسته بندی و حمل بار ویژه
 • اعزام نیروی حرفه ای و متخصص  باربری و بسته بندی

اتوبار تهرانپارس نوین بار یکی از قدیمی ترین مجموعه های باربری است که با سالها تجربه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است . برای تجربه خدمات اتوبار تهرانپارس با ارزانترین قیمت ، با مشاوران ما در تماس باشید.

 

یکی از خدمات تخصصی تیم آریا نوین ، امکان استعلام کارت هوشمند رانندگان با کد ملی است . از این طریق می توانید از خدمات تخصصی ما استفاده نمایید

 

نیسان بار تهرانپارس 

یکی از مهمترین خدمات اتوبار نوین بار در منطقه تهرانپارس ، انتقال محموله ها با نیسان وانت است . در این خدمات ، همه روزه امکان انتقال کالاهای شما از تهرانپارس یا سایر نقاط تهران به شهر ها و شهرستان های دیگر فراهم می باشد . 

اتوبار تهرانپارس با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت آماده ارائه خدمات سریع و ارزان می باشد . شما می توانید با نازلترین تعرفه ها محموله های خود را بدون نگرانی به اتوبار تهرانپارس آریا نوین بسپارید . 

برای نیسان وانت نیز از بهترین و کاملترین بیمه نامه استفاده می شود . 

نیسان بار در تهرانپارس
نیسان بار در تهرانپارس

استفاده از بیمه نامه در اتوبار تهرانپارس 

برای خدمات حمل و نقل بار و کالا در منطقه تهرانپارس ، خدمات آریا نوین به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار میگیرد . 

اتوبار تهرانپارس تا 100 میلیون تومان بیمه نامه کامل در اختیار شما قرار میدهد و اثاثیه و لوازم منزل یا کالاهای تجاری و صنعتی به صورت کامل تحت پوشش قرار می گیرند.

برای خدمات اتوبار تهرانپارس ، همه خسارات ممکن مانند شکستگی ، آتش سوزی ، سرقت و . . . . تحت پوشش قرار می گیرند. 

مشاوره تخصصی برای اتوبار تهرانپارس 

یکی از ویژگی های اتوبار تهرانپارس نوین بار ، ارائه مشاوره تخصصی برای حمل و نقل محموله های مختلف شما می باشد . این مشاوره سبب میشود تا قبل از ارسال محموله ها ابتدا از هزینه های نهایی آن مطلع شوید و در نهایت با انتخاب تعداد کارگر مناسب در اسرع وقت اثاثیه شما منتقل شود . 

اتوبار تهرانپارس در بصورت تلفنی در اسرع وقت بهترین و حرفه ای ترین مشاوره را به شما عزیزان ارائه می نماید تا محموله های خود را با کمترین هزینه منتقل نمایید. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *