اتوبار شمس آباد با بیمه نامه کامل + مشاوره

حمل و نقل اثاثیه در اتوبار شمس آباد 

 

خدمات اتوبار شمس آباد به صورت تخصصی برای انتقال اثاثیه و لوازم منزل در اختیار شما قرار میگیرد و جابجایی انواع اثاثیه منزل از تخصص های اتوبار شمس آباد نوین بار است . 

 

ما در خدمات اتوبار شمس آباد با ارزانترین قیمت و نرخ کرایه ، حمل و نقل اثاثیه منزل شما را انجام خواهیم داد که این موضوع شامل انتقال انواع قطعات سنگین ، بزرگ ، حساس و جعبه و ….. میباشد . 

 

اتوبار شمس آباد نوین بار با سالها تجربه در خصوص حمل و نقل تخصصی اثاثیه و خدمات اتوبار بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است. 

 

خدمات اتوبار شمس آباد برای اسباب کشی و انتقال بار و کالا به سایر مناطق تهران و یا کرج و سایر استان ها در اختیار شما قرار دارد . تنها کافیست با شماره های ما در تماس باشید و با ارزانترین نرخ کرایه خدمات مورد نیاز خود را در اختیار داشته باشید. 

علاوه بر خدمات تخصصی اتوبار در محدوده شمس آباد ، به صورت همه روزه اتوبار هروی نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود .

اتوبار شمس آباد
اتوبار شمس آباد

بسته بندی تخصصی و حرفه ای اتوبار شمس آباد 

از مهم‌ترین مراحلی که نیاز به دقت و تخصص بالا دارد، بسته بندی اصولی لوازم می‌باشد. شرکت اتوبار شمس آباد نوین بار نیز با در اختیار داشتن کارکنان آموزش دیده و متخصص و همچنین استفاده از تجهیزات مورد نیاز بسته بندی وسایل منزل مانند:

 1. کارتن‌های با کیفیت و بادوام
 2. جعبه های سه لایه و پنج لایه و رگال دار
 3. ضربه گیرها و نایلون های حباب دار
 4. انواع استرچ رپ، بابل رپ
 5. انواع چسب های مخصوص و سلفون
 6. لیبل های مخصوص برای دسته بندی

و انواع تجهیزات مختلف مورد نیاز بسته بندی دیگر، اقدام به بسته بندی وسایل ارزشمند و حساس منزل شما میکند. بدین ترتیب با استفاده از خدمات بسته بندی در باربری و اتوبار شمس آباد می توانید با خیالی آسوده و بدون هیچ نگرانی، کلیه اجناس و لوازم منزل خود را به محل مورد نظرتان منتقل و ارسال کنید و اصلا نگرانی بابت آسیب ها و خسارت های احتمالی در هنگام اثاث کشی و زمان حمل نقل وسایل تان نداشته نباشید.

علاوه بر شمس آباد ، یکی از تخصص های آریا نوین خدمات اتوبار پاسداران است و با کمترین تعرفه ها به شما عزیزان ارائه می شود .

انواع خودروی باربری اتوبار شمس آباد 

در اتوبار شمس آباد نوین بار ، خدمات باربری و حمل و نقل اثاثیه منزل و انتقال کالاها مختلف با خودروهای باربری مختلفی انجام میشود . 

مهمترین خودروی باری در اتوبار شمس آباد ، کامیونت مسقف است که بهترین گزینه برای اسباب کشی های درون شهری است . اما در برخی موارد حجم اثاثیه و لوازم منزل شما کمتر از یک کامیونت است و نیاز به خودروهای کوچک تر دارید . 

در این موارد ، اتوبار شمس آباد از نیسان وانت استفاده می نماید که با ارزانترین نرخ کرایه اثاثیه و لوازم شما را بارگیری و منتقل می نماید . 

برای حمل و نقل کالاهای تجاری و صنعتی نیز اتوبار شمس آباد خدمات تخصصی ارائه می نماید که شامل باربری با کامیون و تریلی نیز میباشد . 

برای درخواست این خدمات از اتوبار شمس آباد می توانید با شماره های نوین بار در تماس باشید . 

شما عزیزان می توانید علاوه بر شمس آباد ، درخواست اتوبار نیاوران را نیز از طریق آریا نوین ثبت سفارش نمایید.

اتوبار شمس آباد با استفاده از کامیونت مسقف
اتوبار شمس آباد با استفاده از کامیونت مسقف

اتوبار شمس آباد و ارسال محموله ها به شهرستان 

اتوبار شمس آباد تنها خدمات حمل و نقل را برای نقاط مختلف شهر تهران به شما عزیزان ارائه نمی نماید بلکه برای نقاط مختلف کشور نیز می توانید از اتوبار شمس آباد درخواست خدمات نمایید. 

ما برای ارسال اثاثیه و لوازم منزل شما در کمترین زمان ممکن بهترین و ارزانترین خدمات را در نظر گرفته ایم. 

برای ارسال اثاثیه به شهرستان ها ، خودروهای باربری ما با پوشش بیمه نامه و با بارنامه معتبر به محل بارگیری ارسال میشوند تا خیال شما آسوده باشد. 

اتوبار قیطریه نیز به عنوان یکی از خدمات تخصصی ما با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد و محموله های شما با نازل ترین تعرفه ها منتقل می شوند.

جابجایی اثاثیه سنگین در اتوبار شمس آباد 

اتوبار شمس آباد برای انتقال اثاثیه و لوازم سنگین شما نیز خدمات تخصصی ارائه می نماید . قطعاتی مانند یخچال ساید بای ساید ، گاوصندوق ، میز غذاخوری بزرگ و . . . . که نیاز به حمل فوق تخصصی دارند نیز توسط کارگران حرفه ای اتوبار شمس آباد انجام میشود . 

برای انتقال اینگونه قطعات ، معمولا نیاز به اقدامات خاصی است . 

گاوصندوق معمولا برای انتقال نیاز به چرخ دارد و از طریق پله ها منتقل میشود . یخچال ساید بای ساید نیز برای انتقال ایمن و صحیح نیاز به باز کردن درب ها دارد . 

به همین دلیل ، کارگران و متخصصین اتوبار شمس آباد آماده ارائه بهترین کیفیت خدمات به شما هستند. 

برای خدمات اتوبار نوبنیاد نیز می توانید از طریق شماره های آریا نوین ثبت سفارش نموده و کالا و اثاثیه خود را منتقل کنید.

حمل و نقل اثاثیه در شمس آباد
حمل و نقل اثاثیه در شمس آباد

عوامل موثر در نرخ کرایه اتوبار شمس آباد 

برای خدمات اتوبار شمس آباد ، نرخ کرایه بر اساس موارد زیادی مشخص میشود که همین موضوع سبب شده است که امکان ارائه نرخ نامه ای مشخص بسیار دشوار باشد . 

مهمترین موضوع که در هزینه اتوبار شمس آباد موثر است ، مدت زمان ارائه خدمات است . از آنجایی که هزینه های حمل و نقل بار توسط اتوبار شمس آباد بصورت ساعتی مشخص میشود ، هزینه ها ممکن است متفاوت باشند . 

علاوه بر این ، خودروی باربری مورد استفاده هم در هزینه های اتوبار شمس آباد موثر است. نیسان وانت ، خاور مسقف ، خاور روباز ، انواع کامیون ها و تریلی دارای  هزینه های متفاوتی هستند. 

یکی از مواردی که در هزینه های حمل موثر است ، تعداد کارگران مورد استفاده میباشد . 

علاوه بر این ، قطعات سنگین و بزرگ نیز دارای هزینه های جداگانه ای هستند.

مورد دیگری که در هزینه های اسباب کشی و اتوبار شمس آباد موثر است ، فاصله پیاده روی برای انتقال اثاثیه به داخل خودروی باری است.

اتوبار شریعتی نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد و محموله های اثاثیه با بیمه نامه کامل منتقل می شوند .

برخی از ویژگی های اتوبار شمس آباد نوین بار 

همانطور که گفته شد ، اتوبار شمس آباد نوین بار دارای سابقه بسیار روشن و حرفه ای در ارائه خدمات اتوبار است و امکان انتقال همه نوع محموله و اثاثیه را برای شما فراهم می نماید . برخی از ویژگی های خدمات اتوبار شمس آباد نوین بار به صورت زیر می باشد : 

 

 • ارسال ماشین مخصوص باربری (وانت بار شمس آباد، نیسان بار شمس آباد) مسقف یا روباز و موکت کاری شده
 • انواع خودروی حمل بار با راننده خبره در زمینه رانندگی و دارای دانش کافی مسیرها
 • ارسال تجهیزات بسته بندی لوازم منزل با بهترین کیفیت
 • حمل و نقل و جابجایی جهیزیه عروس با سرویس ویژه
 • اعزام نیروی متخصص جهت بسته بندی حرفه ای اثاثیه با تمام لوازم مورد نیاز بسته بندی
 • ارسال بسته های مخصوص بسته بندی و حمل بار ویژه
 • اعزام نیروی حرفه ای و متخصص  باربری و بسته بندی

اتوبار شمس آباد نوین بار یکی از قدیمی ترین مجموعه های باربری است که با سالها تجربه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است . برای تجربه خدمات اتوبار شمس آباد با ارزانترین قیمت ، با مشاوران ما در تماس باشید. 

نیسان بار شمس آباد 

یکی از مهمترین خدمات اتوبار نوین بار در منطقه شمس آباد ، انتقال محموله ها با نیسان وانت است . در این خدمات ، همه روزه امکان انتقال کالاهای شما از شمس آباد یا سایر نقاط تهران به شهر ها و شهرستان های دیگر فراهم می باشد . 

اتوبار شمس آباد با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت آماده ارائه خدمات سریع و ارزان می باشد . شما می توانید با نازلترین تعرفه ها محموله های خود را بدون نگرانی به اتوبار شمس آباد آریا نوین بسپارید . 

برای نیسان وانت نیز از بهترین و کاملترین بیمه نامه استفاده می شود . 

نیسان بار ارزان در محدوده شمس آباد
نیسان بار ارزان در محدوده شمس آباد

استفاده از بیمه نامه در اتوبار شمس آباد 

برای خدمات حمل و نقل بار و کالا در منطقه شمس آباد ، خدمات آریا نوین به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار میگیرد . 

اتوبار شمس آباد تا 100 میلیون تومان بیمه نامه کامل در اختیار شما قرار میدهد و اثاثیه و لوازم منزل یا کالاهای تجاری و صنعتی به صورت کامل تحت پوشش قرار می گیرند.

برای خدمات اتوبار شمس آباد ، همه خسارات ممکن مانند شکستگی ، آتش سوزی ، سرقت و . . . . تحت پوشش قرار می گیرند. 

برای استعلام کارت سلامت رانندگان نیز می توانید از طریق سایت آریا نوین اقدام نمایید .

مشاوره تخصصی برای اتوبار شمس آباد 

یکی از ویژگی های اتوبار شمس آباد نوین بار ، ارائه مشاوره تخصصی برای حمل و نقل محموله های مختلف شما می باشد . این مشاوره سبب میشود تا قبل از ارسال محموله ها ابتدا از هزینه های نهایی آن مطلع شوید و در نهایت با انتخاب تعداد کارگر مناسب در اسرع وقت اثاثیه شما منتقل شود . 

اتوبار شمس آباد در بصورت تلفنی در اسرع وقت بهترین و حرفه ای ترین مشاوره را به شما عزیزان ارائه می نماید تا محموله های خود را با کمترین هزینه منتقل نمایید. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *