اتوبار مفتح | ارزان + بیمه + کارگر حرفه ای

حمل و نقل اثاثیه در اتوبار خیابان مفتح 

 

خدمات اتوبار خیابان مفتح به صورت تخصصی برای انتقال اثاثیه و لوازم منزل در اختیار شما قرار میگیرد و جابجایی انواع اثاثیه منزل از تخصص های اتوبار خیابان مفتح نوین بار است . 

 

ما در خدمات اتوبار خیابان مفتح با ارزانترین قیمت و نرخ کرایه ، حمل و نقل اثاثیه منزل شما را انجام خواهیم داد که این موضوع شامل انتقال انواع قطعات سنگین ، بزرگ ، حساس و جعبه و …. میباشد . 

 

اتوبار خیابان مفتح نوین بار با سالها تجربه در خصوص حمل و نقل تخصصی اثاثیه و خدمات اتوبار بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است. 

 

خدمات اتوبار خیابان مفتح برای اسباب کشی و انتقال بار و کالا به سایر مناطق تهران و یا کرج و سایر استان ها در اختیار شما قرار دارد . تنها کافیست با شماره های ما در تماس باشید و با ارزانترین نرخ کرایه خدمات مورد نیاز خود را در اختیار داشته باشید. 

اتوبار مفتح
اتوبار مفتح

علاوه بر ارائه خدمات اتوبار در خیابان مفتح ، همه روزه اتوبار مطهری نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام میشود .

بسته بندی تخصصی و حرفه ای اتوبار خیابان مفتح 

از مهم‌ترین مراحلی که نیاز به دقت و تخصص بالا دارد، بسته بندی اصولی لوازم می‌باشد. شرکت اتوبار خیابان مفتح نوین بار نیز با در اختیار داشتن کارکنان آموزش دیده و متخصص و همچنین استفاده از تجهیزات مورد نیاز بسته بندی وسایل منزل مانند:

 1. کارتن‌های با کیفیت و بادوام
 2. جعبه های سه لایه و پنج لایه و رگال دار
 3. ضربه گیرها و نایلون های حباب دار
 4. انواع استرچ رپ، بابل رپ
 5. انواع چسب های مخصوص و سلفون
 6. لیبل های مخصوص برای دسته بندی

و انواع تجهیزات مختلف مورد نیاز بسته بندی دیگر، اقدام به بسته بندی وسایل ارزشمند و حساس منزل شما میکند. بدین ترتیب با استفاده از خدمات بسته بندی در باربری و اتوبار خیابان مفتح می توانید با خیالی آسوده و بدون هیچ نگرانی، کلیه اجناس و لوازم منزل خود را به محل مورد نظرتان منتقل و ارسال کنید و اصلا نگرانی بابت آسیب ها و خسارت های احتمالی در هنگام اثاث کشی و زمان حمل نقل وسایل تان نداشته نباشید.

اتوبار عباس آباد نیز به صورت همه روزه و تخصصی توسط تیم نوین بار انجام میشود و انتقال کالاها و اثاثیه شما در اسرع وقت انجام خواهد شد  .

انواع خودروی باربری اتوبار خیابان مفتح 

در اتوبار خیابان مفتح نوین بار ، خدمات باربری و حمل و نقل اثاثیه منزل و انتقال کالاها مختلف با خودروهای باربری مختلفی انجام میشود . 

مهمترین خودروی باری در اتوبار خیابان مفتح ، کامیونت مسقف است که بهترین گزینه برای اسباب کشی های درون شهری است . اما در برخی موارد حجم اثاثیه و لوازم منزل شما کمتر از یک کامیونت است و نیاز به خودروهای کوچک تر دارید . 

در این موارد ، اتوبار خیابان مفتح از نیسان وانت استفاده می نماید که با ارزانترین نرخ کرایه اثاثیه و لوازم شما را بارگیری و منتقل می نماید . 

برای حمل و نقل کالاهای تجاری و صنعتی نیز اتوبار خیابان مفتح خدمات تخصصی ارائه می نماید که شامل باربری با کامیون و تریلی نیز میباشد . 

برای درخواست این خدمات از اتوبار خیابان مفتح می توانید با شماره های نوین بار در تماس باشید . 

برای اتوبار سهروردی نیز می توانید از طریق شماره های نوین بار اقدام به ثبت سفارش نموده و کالاها و اثاثیه خود را منتقل کنید .

اتوبار مفتح با کامیونت مسقف
اتوبار مفتح با کامیونت مسقف

اتوبار خیابان مفتح و ارسال محموله ها به شهرستان 

اتوبار خیابان مفتح تنها خدمات حمل و نقل را برای نقاط مختلف شهر تهران به شما عزیزان ارائه نمی نماید بلکه برای نقاط مختلف کشور نیز می توانید از اتوبار خیابان مفتح درخواست خدمات نمایید. 

ما برای ارسال اثاثیه و لوازم منزل شما در کمترین زمان ممکن بهترین و ارزانترین خدمات را در نظر گرفته ایم. 

برای ارسال اثاثیه به شهرستان ها ، خودروهای باربری ما با پوشش بیمه نامه و با بارنامه معتبر به محل بارگیری ارسال میشوند تا خیال شما آسوده باشد. 

برای اتوبار شریعتی نیز می توانید از طریق شماره های نوین بار با بهترین تیم حمل و نقل ایران کالاها و اثاثیه خود را به همه نقاط کشور ارسال کنید . 

جابجایی اثاثیه سنگین در اتوبار خیابان مفتح 

اتوبار خیابان مفتح برای انتقال اثاثیه و لوازم سنگین شما نیز خدمات تخصصی ارائه می نماید . قطعاتی مانند یخچال ساید بای ساید ، گاوصندوق ، میز غذاخوری بزرگ و . . . . که نیاز به حمل فوق تخصصی دارند نیز توسط کارگران حرفه ای اتوبار خیابان مفتح انجام میشود . 

برای انتقال اینگونه قطعات ، معمولا نیاز به اقدامات خاصی است . 

گاوصندوق معمولا برای انتقال نیاز به چرخ دارد و از طریق پله ها منتقل میشود . یخچال ساید بای ساید نیز برای انتقال ایمن و صحیح نیاز به باز کردن درب ها دارد . 

به همین دلیل ، کارگران و متخصصین اتوبار خیابان مفتح آماده ارائه بهترین کیفیت خدمات به شما هستند. 

اتوبار جلفا نیز توسط تیم متخصص ما با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت انجام میشود  و کالا و اثاثیه شما را با بالاترین ایمنی منتقل خواهیم نمود . 

اثاث کشی حرفه ای در مفتح
اثاث کشی حرفه ای در مفتح

عوامل موثر در نرخ کرایه اتوبار خیابان مفتح 

برای خدمات اتوبار خیابان مفتح ، نرخ کرایه بر اساس موارد زیادی مشخص میشود که همین موضوع سبب شده است که امکان ارائه نرخ نامه ای مشخص بسیار دشوار باشد . 

مهمترین موضوع که در هزینه اتوبار خیابان مفتح موثر است ، مدت زمان ارائه خدمات است . از آنجایی که هزینه های حمل و نقل بار توسط اتوبار خیابان مفتح بصورت ساعتی مشخص میشود ، هزینه ها ممکن است متفاوت باشند . 

علاوه بر این ، خودروی باربری مورد استفاده هم در هزینه های اتوبار خیابان مفتح موثر است. نیسان وانت ، خاور مسقف ، خاور روباز ، انواع کامیون ها و تریلی دارای  هزینه های متفاوتی هستند. 

یکی از مواردی که در هزینه های حمل موثر است ، تعداد کارگران مورد استفاده میباشد . 

علاوه بر این ، قطعات سنگین و بزرگ نیز دارای هزینه های جداگانه ای هستند.

مورد دیگری که در هزینه های اسباب کشی و اتوبار خیابان مفتح موثر است ، فاصله پیاده روی برای انتقال اثاثیه به داخل خودروی باری است.

برخی از ویژگی های اتوبار خیابان مفتح نوین بار 

همانطور که گفته شد ، اتوبار خیابان مفتح نوین بار دارای سابقه بسیار روشن و حرفه ای در ارائه خدمات اتوبار است و امکان انتقال همه نوع محموله و اثاثیه را برای شما فراهم می نماید . برخی از ویژگی های خدمات اتوبار خیابان مفتح نوین بار به صورت زیر می باشد : 

 

 • ارسال ماشین مخصوص باربری (وانت بار خیابان مفتح، نیسان بار خیابان مفتح) مسقف یا روباز و موکت کاری شده
 • انواع خودروی حمل بار با راننده خبره در زمینه رانندگی و دارای دانش کافی مسیرها
 • ارسال تجهیزات بسته بندی لوازم منزل با بهترین کیفیت
 • حمل و نقل و جابجایی جهیزیه عروس با سرویس ویژه
 • اعزام نیروی متخصص جهت بسته بندی حرفه ای اثاثیه با تمام لوازم مورد نیاز بسته بندی
 • ارسال بسته های مخصوص بسته بندی و حمل بار ویژه
 • اعزام نیروی حرفه ای و متخصص  باربری و بسته بندی

اتوبار خیابان مفتح نوین بار یکی از قدیمی ترین مجموعه های باربری است که با سالها تجربه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است . برای تجربه خدمات اتوبار خیابان مفتح با ارزانترین قیمت ، با مشاوران ما در تماس باشید. 

برای اتوبار هفت تیر نیز می توانید از طریق شماره های نوین بار بهترین خدمات را ثبت سفارش نمایید . 

نیسان بار خیابان مفتح 

یکی از مهمترین خدمات اتوبار نوین بار در منطقه خیابان مفتح ، انتقال محموله ها با نیسان وانت است . در این خدمات ، همه روزه امکان انتقال کالاهای شما از خیابان مفتح یا سایر نقاط تهران به شهر ها و شهرستان های دیگر فراهم می باشد . 

اتوبار خیابان مفتح با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت آماده ارائه خدمات سریع و ارزان می باشد . شما می توانید با نازلترین تعرفه ها محموله های خود را بدون نگرانی به اتوبار خیابان مفتح آریا نوین بسپارید . 

برای نیسان وانت نیز از بهترین و کاملترین بیمه نامه استفاده می شود . 

استفاده از بیمه نامه در اتوبار خیابان مفتح 

برای خدمات حمل و نقل بار و کالا در منطقه خیابان مفتح ، خدمات آریا نوین به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار میگیرد . 

اتوبار خیابان مفتح تا 100 میلیون تومان بیمه نامه کامل در اختیار شما قرار میدهد و اثاثیه و لوازم منزل یا کالاهای تجاری و صنعتی به صورت کامل تحت پوشش قرار می گیرند.

برای خدمات اتوبار خیابان مفتح ، همه خسارات ممکن مانند شکستگی ، آتش سوزی ، سرقت و . . . . تحت پوشش قرار می گیرند. 

مشاوره تخصصی برای اتوبار خیابان مفتح 

یکی از ویژگی های اتوبار خیابان مفتح نوین بار ، ارائه مشاوره تخصصی برای حمل و نقل محموله های مختلف شما می باشد . این مشاوره سبب میشود تا قبل از ارسال محموله ها ابتدا از هزینه های نهایی آن مطلع شوید و در نهایت با انتخاب تعداد کارگر مناسب در اسرع وقت اثاثیه شما منتقل شود . 

اتوبار خیابان مفتح در بصورت تلفنی در اسرع وقت بهترین و حرفه ای ترین مشاوره را به شما عزیزان ارائه می نماید تا محموله های خود را با کمترین هزینه منتقل نمایید. 

 

رانندگان گرامی نیز می توانند برای استعلام کارت سلامت خود از طریق سایت نوین بار اقدام نمایند . 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *