32 کیلومتر از راه‌های گلوگاه در راستای ارتقای ایمنی خط‌کشی شد

به گزارش تین نیوز، در راستای ارتقای ایمنی تردد در محورهای شهرستان گلوگاه، 32 کیلومتر از راه‌های این شهرستان طی 3 ماه گذشته با اعتباری بالغ بر 950 میلیون تومان خط‌کشی شد.

حسن فغانی، مسئول نمایندگی اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلوگاه، با بیان این خبر اظهار داشت: این عملیات با هدف افزایش ایمنی محورها، هدایت وسایل نقلیه، آگاهی‌رسانی به رانندگان به‌ویژه در شب و دید محدود، تفکیک باندهای رفت و برگشت در نقاط بدون جداکننده وسط و کاهش تصادفات انجام شده است.

وی در ادامه به اجرای طرح ارتقای کیفیت راهداری در این شهرستان اشاره کرد و گفت: اقداماتی نظیر نصب علائم، آشکارسازی نقاط پرحادثه، شانه‌سازی، رنگ‌آمیزی نیوجرسی، پایه‌ها و نرده‌ها، شستشو و ساماندهی علائم، اصلاح قوس‌ها و … در حال انجام است.

فغانی همچنین از ساماندهی و بازسازی تابلو و علائم ایمنی، نصب بیش از 60 تابلو محدودیت سرعت، مسیرنما، خطرنما، جهت‌نما، شانه‌سازی محورهای اصلی و روستایی به طول 2 کیلومتر، توزیع 20 عدد کلاه ایمنی به راکبان موتورسیکلت‌ها و توزیع مثلث خطر و شبرنگ برای نصب روی ادوات کشاورزی سنگین به عنوان بخشی از اقدامات انجام شده در این راستا نام برد.

وی در پایان با تأکید بر اهمیت توجه به علائم منصوبه در راه‌ها برای حفظ سلامتی رانندگان، خاطرنشان کرد: از 10400 کیلومتر راه ارتباطی موجود در مازندران، 180 کیلومتر در حوزه شهرستان گلوگاه واقع شده است.

با احترام ، نوین بار

خدمات نوین بار : اتوبار کاشانک  ؛ اتوبار سوهانک ؛ اتوبار قیطریه ؛ اتوبار ظفر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *