اتوبار جماران | اتوبار سه راه یاسر

خدمات اتوبار در محدوده جماران تهران

یکی از خدمات نوین بار ارائه خدمات اتوبار جماران به صورت همه روزه با کمترین نرخ کرایه و ارزانترین تعرفه ها می باشد که تنها با یک تماس تلفنی آماده ارائه خدمات حمل بار شهری و بین شهری میباشد.

اتوبار جماران برای حمل و نقل انواع اسباب و لوازم منزل و همچنین انواع کالا و محموله های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و انتقال محموله های شما در اسرع وقت با بیمه انجام میشود.

ما برای ارائه خدمات اتوبار جماران با استفاده از انواع خودرو های باربری همه روزه در خدمت شما عزیزان هستیم  و همین موضوع سبب شده است که اتوبار جماران به عنوان برترین شرکت اتوبار شناخته شود.

اتوبار جماران آن با سابقه ای درخشان در ارائه بهترین خدمات با کمترین نرخ کرایه از طریق شماره تلفن نوین بار در کمترین زمان در اختیار شما قرار می گیرد

از ویژگیهای اتوبار جماران نوین باراتوبار جماران نوین باراتوبار جماران نوین بار میتوان به استفاده از کارگران حرفه‌ای و ذوب شده و آموزش دیده اشاره نمود علاوه بر جماران ، اتوبار نیاوران نیز از خدمات تخصصی و حرفه ای و قدیمی ما میباشد.

اتوبار جماران
اتوبار جماران

بارگیری و حمل و نقل انواع محموله توسط اتوبار جماران

یکی از ویژگی های اتوبار جماران نوین بار ، امکان بارگیری و حمل و نقل محموله های مختلف میباشد. ما با بهره مندی از خودروهای باربری مختلف امکان بارگیری همه نوع بار و کالا را برای شما فراهم نموده ایم . ما با در اختیار داشتن بهترین تیم کارگری و کامیونت های مسقف و روباز ، همه روزه بهترین خدمات اتوبار در جماران را به شما عزیزان ارائه خواهیم کرد.

برخی از محموله هایی که توسط اتوبار جماران حمل می نماید بصورت زیر است  :

 • بسته بندی اثاثیه منزل و لوازم شرکت
 • حمل بار به شهرستان (حمل بین شهری)
 • حمل اثاثیه به شمال کشور
 • جابجایی اثاثیه منزل و لوازم شرکت
 • حمل لوازم اداری در جماران
 • حمل لوازم تجاری در جماران
 • اسباب کشی دفتر اداری در جماران
 • اسباب کشی مطب دکتر در جماران

برای جابجایی و انتقال لوازم فروشگاهی ، اثاثیه و کالاهای مغازه ها و . . . . نیز می توانید از خدمات اتوبار جماران استفاده نمایید و بهترین خدمات را تجربه کنید . اتوبار جماران مفتخر است که بهترین خدمات را با ارزانترین قیمت و کارگران حرفه ای و خوش اخلاق در اختیار شما قرار میدهد . اتوبار اقدسیه با کمترین هزینه برای انتقال محموله های مختلف شما آماده ارائه خدمات میباشد .

اسباب کشی با اتوبار جماران
اسباب کشی با اتوبار جماران

بسته بندی تخصصی اثاثیه توسط اتوبار جماران

یکی از مهمترین ویژگی‌های خدمات اتوبار جماران بسته بندی تخصصی و حرفه‌ای اساسی و لوازم منزل شما می باشد

چنانچه بسته بندی اثاثیه به خوبی و با کیفیت انجام نشود احتمال بروز خسارات و شکستگی برای وسایل بسیار زیاد خواهد بود

همین جهت بیشتر مشتریان مجموعه نوین بار برای خدمات اتوبار جماران درخواست متخصصین بسته بندی اثاث ثبت می نمایم

برای بسته بندی اثاثیه و لوازم از انواع تجهیزات مانند جعبه و کارتن های محکم و نایلون حبابدار و سلفون استفاده میشود

اتوبار جماران با بهترین و حرفه ای ترین کارگران به صورت همه روزه خدمات بسته بندی و انتقال اثاثیه منزل به نقاط مختلف تهران و شهرهای اطراف تهران را انجام خواهد داد. علاوه بر بسته بندی ، مهم ترین ویژگی های اتوبار جماران استفاده از حرفه ای ترین بارچین ها میباشد که به درستی و با بهترین روش اثاثیه را داخل کامیونت ها بارگیری می نمایند.

بسته بندی تخصصی اتوبار جماران
بسته بندی تخصصی اتوبار جماران

اتوبار جماران با کامیونت و نیسان وانت

خدمات اتوبار جماران نوین بار صورت همه روزه با استفاده از انواع کامیونت نیسان وانت در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد

بر اساس نوع محموله و شرایط آن می بایست از خودرو باربری متناسب با آن استفاده نمایید که معمولاً برای حمل و نقل اثاثیه به صورت درون شهری برای نقاط مختلف و استان تهران کامیونت مسقف بهترین انتخاب می باشد

برای حمل و نقل محموله های تجاری و صنعتی نیز می‌توانید از نیسان وانت و کامیونت های اتوبار جماران استفاده نمایید . نیسان وانت برای حمل و نقل 2 تن بار و کامیونت های اتوبار جماران برای حمل بارهای با وزن نهایتا 4 تن در اختیار شما قرار میگیرند.

مجموعه نوین بار به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات حمل و نقل درون شهری و بین شهری از محدوده جماران میباشد اتوبار دارآباد با بهترین کیفیت برای حمل و نقل محموله های شما آماده است .

بارچینی حرفه ای در اتوبار جماران نوین بار

همانطور که گفته شد ، اتوبار جماران از بهترین و حرفه ای ترین بارچین ها استفاده می نماید تا محموله های شما به درستی بارگیری شوند . چینش صحیح و اصولی بار همیشه اهمیت دارد اما زمانی از اهمیت بیشتری برخوردار است که شما قصد حمل بار از تهران به شهرستان داشته باشید. برخی از مهم‌ترین فواید چینش صحیح بار شامل موارد زیر است که به آن اشاره خواهیم کرد:

 • موثر در کاهش دفعات رفت و آمد
 • موثر در کاهش هزینه‌ها
 • چینش صحیح بار در نیسان، کامیون، خاور و یا هر وسیله نقلیه دیگری که مربوط به حمل بار باشد سبب می‌شود که تا حد ممکن کمترین آسیب و خسارت به وسایل شما وارد شود
 • چینش صحیح بار سبب می‌شود تا سرعت عملیات حمل و نقل و جا‌به‌جایی افزایش پیدا کند

اتوبار جماران از حرفه ای ترین و کارکشته ترین کارگران برای چیدمان محموله و اثاثیه شما در داخل خودرو های باربری استفاده می نماید تا هیچگونه فشار و آسیبی به محموله شما وارد نشود و سلامت محموله های شما به خوبی حفظ شود.

بارچینی تخصصی اتوبار جماران
بارچینی تخصصی اتوبار جماران

  اتوبار اراج بصورت تخصصی با کمترین قیمت و با بهترین کیفیت

اتوبار جماران برای حمل و نقل و تخصصی جهیزیه

یکی از خدماتی که اتوبار جماران به صورت همه روزه برای هموطنان گرامی در نظر گرفته است حمل و نقل تخصصی و حرفه ای جهیزیه نوعروس می باشد

برای حمل و نقل جهیزیه می بایست با دقت تمام محموله به صورت حرفه‌ای منتقل و بارگیری گردد

در خدمات اتوبار جماران چیدمان جهیزیه و متفاوت می باشد و برای حفظ فاصله بین آنها از پتو و تجهیزات محافظ استفاده خواهد شد

حمل جهیزیه معمولا با کامیونت های مسقف انجام میشود و بصورت کف چینی محموله های شما منتقل میشود تا هیچگونه فشاری به آنها وارد نشود . اتوبار جماران متخصص حمل و نقل جهیزیه است که بصورت تخصصی محموله های شما را منتقل می نماید.

اتوبار جماران به صورت بین شهری

یکی از ویژگیهای اتوبار جماران نوین بار ارائه خدمات حمل و نقل اثاثیه و ارسال و انتقال آن به شهرها و نقاط مختلف کشور میباشد

اتوبار جماران برای انتقال اثاثه شماره شهرهای مختلف از کامیونت مسقف و یا نیسان وانت استفاده می نماید که این موضوع بستگی به میزان و حجم اثاثیه شما دارند

در هر دو حالت باید بسته بندی به صورت تخصصی و حرفه‌ای انجام شود تا احتمال بروز خسارات و شکستگی ها به حداقل برسد

موارد موثر در کرایه اتوبار جماران

همانطور که می‌دانید نرخ کرایه خدمات اتوبار و حمل و نقل اثاثیه و لوازم بر اساس موارد متعددی مشخص می‌شود که این موارد به صورت زیر به شما اعلام می گردد

خدمات اتوبار جماران مهمترین مواردی که در هزینه های باربری موثر است نوع خودرو مورد استفاده میباشد

از آنجایی که نرخ کرایه نیسان بار از کامیونت ها کمتر از هزینه اسباب کشی و انتقال کالا و بار با استفاده از نیسان وانت بسیار کمتر از کامیونت ها خواهد بود

یکی دیگر از مواردی که در هزینه های اسباب کشی در اتوبار جماران موثر است تعداد کارگر مورد استفاده میباشد

در برخی موارد برای حمل و نقل محموله ها و کالاها و اثاثیه نیاز به پیاده روی زیاد کارگران وجود دارد که این مورد نیز در هزینه های باربری شما موثر است

استفاده از آسانسور یا استفاده از پله ها نیز در نرخ کرایه به صورت مستقیم تاثیر گذار خواهد بود

یکی از مواردی که در هزینه های اتوبار جماران موثر است حمل و نقل محموله ها و قطعات سنگین می باشد که نیاز به حمل تخصصی دارد

محموله های مانند گاوصندوق میز غذاخوری بزرگ یخچال ساید بای ساید از این گونه موارد می باشند که هریک از انها دارای هزینه های مختلفی هستند . نرخ کرایه و هزینه های اتوبار جماران بصورت مصوب اتحادیه است و قبل از انجام بارگیری بصورت کامل نرخ کرایه با شما نهایی میشود.

 

استعلام نرخ کرایه اتوبار جماران

برای خدمات اتوبار جماران ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بر اساس نرخ نامه اتحادیه مشخص میشود . شما عزیزان می توانید نرخ کرایه و هزینه اتوبار جماران را از طریق تماس با شماره های ما استعلام نمایید و ثبت سفارش خود را انجام دهید.

  شرایط مختلف اثاث کشی سبب شده است که نرخ کرایه اتوبار جماران برای هر شخص متفاوت باشد ، از همین جهت بهترین راه مشاوره تخصصی و رایگان با کارشناسان ما میباشد.  

درباره جماران

جَماران نام محله و دهکده‌ای در شمال شهر تهران است. جماران از توابع شمیرانات است و جزئی از منطقه ۱ شهرداری تهران به حساب می‌آید. جماران در غرب به منظریه، از جنوب به دزاشیب و کامرانیه، از شمال به حصارک و کوه های کوهسار و از غرب به امامزاده قاسم منتهی می‌شود. جماران منطقه‌ای خوش‌آب‌و‌هواست و در دامنه رشته کوه البرز واقع شده و به‌طور متوسط ۱۷۰۰ متر از سطح دریا ارتفاع دارد. سید روح‌الله خمینی در دوران بیماری در این منطقه، در جوار حسینیه جماران زندگی می‌کرد. اکبر هاشمی رفسنجانی نیز از سال ۱۳۵۸ تا زمان وفات در دی ۱۳۹۵ نیز در این محله در کنار منزل سید روح‌الله خمینی سکونت داشت.

 

مقالات مفید برای رانندگان :

استعلام کارت هوشمند راننده با کد ملی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *